عربی کنکور

عربی کنکور در سال های اخیر با چالش های مختلفی همراه بوده این درس با سخت گیری سال های اخیر طراحان سوال عربی کنکور تبدیل به چالش بزرگ برای دانش آموز شده است.

چگونه عربی کنکور را 100 بزنیم؟

برای کسب درصد بالا در عربی ابندا لازم است در مقاطع پایه عربی مثل هفتم و هشتم و نهم به قدرت و تسلط برسید اگر در این پایه ها تسلط ندارید میتوانید از میکروفیلم های عربی هفتم و هشتم و نهم استفاده کنید در عربی کنکور وقتی به پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم میرسید باید در دروس پایه دقیق و مسط باشید تا تحلیل درستی از تست های پایه های متوسطه دوم در کنکور سراسری داشته باشید.

 

نبود منبع مناسب و نبود سوال های متنوع در این درس باعث شده که درصد عربی در سال های اخیر به شدت افت کند درواقع بسیاری از دانش آموزان در عربی کنکور به دنیال درصد گیری از تست های ترجمه هستند و به درصد 30اکتفا میکنند.

وضعیت داوطلبان کنکور در درس عربی به حدی است که درصد عموم داوطلبان کمتر از 35% است واین نشان دهنده این است که اگر بتوانید در این درس به درصد 50 برسید به علت ضعف عمومی داوطلبان تراز شما به شدت افزایش پیدا خواهد کرد و در رتبه کلی شما نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت.

میانگین درصد عربی کنکور

میانگین درصد عربی

صفر تا صد عربی کنکور

به راحتی با نگاهی به جدول بالا میتوان دید که درصد عربی بسیار از آنچه که فکر میکنید پایین تر است پس صرف زمان مناسب در این درس میتواند نقطه قوت شما باشد.

درصد بالای عربی افزایش تراز شما بهبود رتبه رشته و شهر دلخواه شما

عربی کنکور با عربی عمار

سایت عربی عمار اولین مرکز تخصصی آموزش عربی کنکور است که توسط استاد عمار تاج بخش تاسیس شده و در تاریخ 99/9/9 افتتاح شد. این سایت با هدف کمک به دانش آموزان در جهت دسترسی به منابع معتبر آموزشی و رفع مشکل درس عربی راه اندازی شد بخش های مختلف این سایت با هدف بهبود درصد عربی دانش آموزان در کنکور سراسری به صورت رایگان و پولی میباشد.

عربی کنکور نظام جدید

اگر حجم بالای فیلم های آموزشی و دی وی دی های عربی کنکور شما را آزرده خاطر میکند میتوانید از این قسمت استفاده کنید

میکرو فیلم های عربی عمار مجموعه فیلم های کوتاه آموزشی است که قواعد عربی را آموزش میدهذ مدت این فیلم ها از 2 الی 10 دقیقه است ومناسب مرور سریع  و یا آموزش دقیق در هر مقطع سال میباشد.

فیلم آموزشی تکنیک قواعد عربی کنکور نظام جدید

بسیاری از فارغ التحصیلان کنکور و یا دانش آموزان شهر های دور افتاده با مشکل عدم دسترسی به دبیر و محتوای آموزشی مناسب روبرو هستند که از آنجایی که خود متن کتاب درسی اهمیت بسزایی در دوران کنکور دارد نباید از آن غفلت کرد درصورتی که به دبیر و یا منبع مناسب آموزشی دسترسی نداریددر قسمت تدریس رایگان کتاب درسی شما میتوانید تدریس خط به خط کتاب درسی عربی درتمام رشته ها  از پایه هفتم تا دوازدهم را به رایگان ببینید

عربی کنکور با کتاب های هوشمند عربی عمار

قدرتمند شدن در درس عربی بدون تست و تکرار و داشتن جزوه مناسب امکان پذیر نخواهد بود در کنار مشاهده ی فیلم ها ی آموزشی عربی  استفاده از کتاب تست مناسب رافراموش نکنید مجموعه ی عربی عمار به فکر دانش آموز بوده و با تالیف و تولید کتاب های عربی عمار از پایه هفتم تا دوازدهم به صورت تست و کار جزوه مناسب  و بانک تست کاملی برای مطالعه در ایام کنکور خواهد بوداز برترین کتاب عربی کنکور  میتوان به کتاب عربی جامع انسانی عمار اشاره کرد

لوح های فشرده عربی کنکور

 در کنار تمام این آموزش ها اگر نیاز به آموزش مفصل دارید حتما از لوح های فشرده آموزشی عربی عمار استفاده کنید  تا در بهترین شرایط آموزشی در درس عربی قرار بگیرید و مسیر پیشرفت را طی کنید

نمونه سوالات آموزشی رایگان ویژه درس عربی

در زمینه آموزش رایگان عربی کنکور شما همواره نیاز دارید تا با کمک از نمونه سوالات امتحانی مناسب خود را برای روبرو شدن با هرگونه سوال آماده کنید.

ما در عربی عمار تلاش کردیم چندین نوع سوال مختلف را در اختیار شما قرار دهیم و در دو نسخه ورد و پی دی اف بتوانیذ آن ها را دانلود کنید.

این نمونه سوالات منبع مناسبی برای شما خواهد بود.

عربی کنکور و همایش های جمع بندی

استاد عمار تاجبخش با سابقه تدریس در بازار آموزش عربی کنکور همواره پرچم دار همایش های عربی کنکور و در بسیاری از شهر ها همایش های مختلفی برگزار نموده است.

در کنار آموزش های حرفه ای عربی حتما جمعبندی مناسب عربی نیز لازم است توصیه میکنیم حتما در همایش جمعبندی عربی کنکور استاد عمار تاجبخش شرکت کنید تا در زمینه ی کنکور مشکلی نداشته باشید زیرا رضایت دانش آموزان یکی از دلایلی است که توصیه میکنیم این همایش ها را از دست ندهید.